ADABİLİM ÖĞRENCİLERİ’NDEN ZİYARET


Adabilim Okulları 3-A ve 3-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri ile birlikte gazetemize ziyarette bulundular.

Adabilim Okulları 3-A ve 3-B sınıfı öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde gazetemize bir ziyarette bulundular. Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Arda Aydıntepe tarafından misafir edilen öğrenciler, bir gazetenin yayın süreci hakkında bilgi aldılar. Gazetemizin birimlerini gezen öğrenciler, bilgilendirmeden memnun ayrılırken, öğretmenler ise Aydıntepe’ye misafirperverliğinden ötürü teşekkür ettiler.

13 Şubat 2018 , Salı
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi 4.olağan genel kurulu 24-25 Şubat tarihlerinde yapılacak. Yenilikçi Jeofizik Mühendisleri Hareketi üyeleri seçime hazır olduklarını söyledi.
YENİLİKÇİ JEOFİZİKÇİLER SEÇİME HAZIR KAÇAKÇILARA NEFES ALDIRILMIYOR! BALIĞA GİTTİĞİ DAĞDA KAYBOLDU! KANALİZASYON ÇÖPLÜK DEĞİL! ÖZEL HAREKATÇILARA EĞİTİM ‘DETAYLA FARK YARATIRSINIZ’ KAYA, İŞKUR DESTEKLERİNİ ANLATTI AKILLI EKRANLARLA KOLAY ULAŞIM

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YİNE HIZLI TREN VE GÜCENDİREN UYGULAMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara