ARANAN DONÖR BELKİ DE SİZSİNİZ!


Kemik iliği kanseri teşhisi konulan 18 yaşındaki Utku Akçay’a uygun donör bulunabilmesi amacıyla kampanya başlatıldı.

Sakarya Valiliği, Kanserder ve Kızılay Sakarya Şubesi işbirliğiyle, kemik iliği kanseri teşhisi konulan Utku Akçay’a uygun donör bulunabilmesi amacıyla kampanya başlatıldı. 14 Şubat Çarşamba günü Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun da katılımıyla Adapazarı AKM önünde kurulacak Kızılay çadırından 11.00-17.00 saatleri arasında uygun donürü bulmak için kan örneği alınacak. Çalışma 18 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek. Yapılan açıklamada, “Utku Akçay’ın sağlığına kavuşabilmesi için tüm duyarlı vatandaşlarımızın katılımını önemle rica ediyoruz” denildi.

13 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
  1. GÜNDEM
  2. YAŞAM
  3. KÜLTÜR
  4. TEKNOLOJİ
  5. SPOR
  6. EĞİTİM
  7. EKONOMİ
  8. SİYASET
  9. DÜNYA
  10. SAĞLIK
  11. MEDYA
TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi 4.olağan genel kurulu 24-25 Şubat tarihlerinde yapılacak. Yenilikçi Jeofizik Mühendisleri Hareketi üyeleri seçime hazır olduklarını söyledi.
YENİLİKÇİ JEOFİZİKÇİLER SEÇİME HAZIR KAÇAKÇILARA NEFES ALDIRILMIYOR! BALIĞA GİTTİĞİ DAĞDA KAYBOLDU! KANALİZASYON ÇÖPLÜK DEĞİL! ÖZEL HAREKATÇILARA EĞİTİM ‘DETAYLA FARK YARATIRSINIZ’ KAYA, İŞKUR DESTEKLERİNİ ANLATTI AKILLI EKRANLARLA KOLAY ULAŞIM

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YİNE HIZLI TREN VE GÜCENDİREN UYGULAMA

Çok Okunanlar
  1. Bugün
  2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara