MİNİKLER GAZETECİLİĞİ ÖĞRENDİ


Cengiz Topel Anasınıfları öğrencileri, ‘Meslekleri öğreniyorum’ projesi kapsamında gazetecilik mesleği hakkında, Gazeteci Hakan Arslan’dan bilgi aldılar.

KONU; GAZETECİLİK
Cengiz Topel Anasınıflarının minikleri, ‘Meslekleri öğreniyorum’ projesi kapsamında çeşitli meslek dallarında, konusunda uzman kişiler tarafından bilgilendiriliyor. Dün de gazetecilik mesleğini inceleyen miniklere meslek hakkındaki bilgileri Gazeteci Hakan Arslan aktardı.

GAZETE ÇIKARDILAR
Çocukların anlayabileceği şekilde gazeteciliğin tanımını yapan Arslan, sağlık ile ilgili miniklerin izlediği kısa videonun ardından görüşlerini alarak hep birlikte gazete çıkardılar. Etkinlik, miniklerin sırayla fotoğraf çekmeyi öğrenmesi ile sona erdi.

Minik öğrenciler, her gün bir meslek dalında misafir edilen konuktan bilgi alıyor. Adapazarı Cengiz Topel Anasınıfları öğrencileri, uygulamalı şekilde gazetecilik mesleği hakkında bilgi aldılar.

13 Şubat 2018 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi 4.olağan genel kurulu 24-25 Şubat tarihlerinde yapılacak. Yenilikçi Jeofizik Mühendisleri Hareketi üyeleri seçime hazır olduklarını söyledi.
YENİLİKÇİ JEOFİZİKÇİLER SEÇİME HAZIR KAÇAKÇILARA NEFES ALDIRILMIYOR! BALIĞA GİTTİĞİ DAĞDA KAYBOLDU! KANALİZASYON ÇÖPLÜK DEĞİL! ÖZEL HAREKATÇILARA EĞİTİM ‘DETAYLA FARK YARATIRSINIZ’ KAYA, İŞKUR DESTEKLERİNİ ANLATTI AKILLI EKRANLARLA KOLAY ULAŞIM

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YİNE HIZLI TREN VE GÜCENDİREN UYGULAMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara