TÜRK METAL’DAN PROTESTO


Sakarya'da toplanan Türk Metal Sendikası üyeleri, Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS) grup toplu iş sözleşmesiyle ilgili protesto düzenledi.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı'nda toplanan yaklaşık 300 sendika üyesi, ellerinde dövizlerle MESS grup toplu iş sözleşmesindeki uyuşmazlığa tepki göstererek, slogan attı. Grup adına açıklama yapan Türk Metal Sendikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç, MESS ile yapılan görüşmelerde son noktaya gelindiğini söyledi.
Sendikanın Ankara'daki başkanlar kurulu toplantısında eylem kararını alındığını dile getiren Meriç, "Ürettik, kazandırdık. Artık kazanacağımız yerdeyiz. Gece demeden gündüz demeden üreten biz değil miyiz? Gerektiğinde krizleri tek başına göğüsleyip fedakarlığın en büyüğünü yapan biz değil miyiz? Biz çok şey istemiyoruz, hakkımız olandan başka hiçbir şey istemiyoruz. Kırmadan dökmeden ama kararlılığımızdan asla taviz vermeden, mücadelemizi sürdürmeye kararlıyız." ifadelerini kullandı. 

13 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen mücadelenin simgesi haline gelen selalar, bu gece Türkiye genelinde 90 bin camide tekrar okundu
81 İLDE AYNI ANDA SELA OKUNDU ŞEHİTLER İÇİN PİLAV DAĞITILDI ARAÇLAR SU BASAN YOLDA KALDI! SAÜ REKTÖRLÜĞÜ’NE SAVAŞAN ATANDI BUNU YAPANLAR İNSAN OLAMAZ! BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİMİZDEN VAZGEÇECEĞİZ ANNE VE OĞLU TOPRAĞA VERİLDİ! SÖĞÜTLÜ’DE TRAFİK KAZASI 1 ÖLÜ!

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara