KUVAYİ MİLLİYE’DEN GAZETEMİZE ZİYARET


Kuvayi Milliye ve Milli Mücahitler Derneği Sakarya Şubesi yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

’10 Ocak Gazeteciler Günü’ nedeniyle Yeni Sakarya’ya bir ziyaret düzenleyen Kuvayi Milliye ve Milli Mücahitler Derneği Sakarya Şube Başkanı Dr. Muzaffer Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri, genel müdürümüz Zeki Aydıntepe ile görüştü.

Gazetemiz tüm çalışanlarının gününü kutlayan Coşkun, Yeni Sakarya’nın yayın hayatındaki başarılarının devamını diledi. Aydıntepe ise yapılan ziyarete duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

12 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara