UĞUR OKULLARI BEYAZ BAYRAK KAZANDI


2016-2017 Eğitim Öğretim yılında yapılan değerlendirmeler sonucunda Sakarya Uğur Anadolu Lisesi Beyaz Bayrak almaya hak kazandı.

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı arasında yürütülen ‘’Beyaz Bayrak İşbirliği Protokolü’’ kapsamında 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında yapılan değerlendirmeler sonucunda Sakarya Uğur Anadolu Lisesi Beyaz Bayrak almaya hak kazandı.

Beyaz Bayrak ,Milli Eğitim Bakanlığına bağlı örgün ve yaygın eğitim kurumlarının temizlik ve hijyen konusunda teşvik edilmesi ,okul sağlığının daha iyi düzeye çıkarılması ve bu konuda yapılan iyi uygulamaların desteklenmesinin hedeflendiği bir projedir.

Uğur Anadolu Lisesi Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu , okulun Beyaz Bayrak almasında emeği geçen destek hizmetleri ve kantin personellerine teşekkür etti.

12 Ocak 2018 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara