21 HAZİRAN İLKOKULU'NDA İMZA GÜNÜ


Yazar Koray Avcı Çakman, yazar-öğrenci buluşması kapsamında 21 Haziran İlkokulu 4/F sınıfı öğrencileriyle söyleşi ve imza gününde bir araya geldi, kitaplarını imzaladı.

Adapazarı 21 Haziran İlkokulu Müdürü İskender Keskin, Sınıf Öğretmeni Yaşar Gümüş’ün çabalarıyla, 21 Haziran İlkokulu 4/F sınıfı öğrencilerinin düzenlediği bir organizasyonla okulda söyleşi ve imza etkinliği gerçekleştirdi.

YAZAR-ÖĞRENCİ
“Almarpa’nın Gizemi”, “Yedikır’ın Kuşları”, “Sahibini Arayan Keman”, “Gülen Sakız Ağacı” adlı kitapların yazarı ve çeşitli edebiyat ödüllerinin sahibi, çocuk edebiyatının sevilen yazarlarından Koray Avcı Çakman, 21 Haziran İlkokulu’nda söyleşi ve imza gününe katıldı. Öğrencilerle harika bir söyleşi gerçekleştiren Çakman, daha sonra çocukların okudukları kitapları imzaladı.

TEŞEKKÜR
21 Haziran İlkokulu Müdürü İskender Keskin, “Yazar Koray Avcı Çakman’ın Almarpa’nın Gizemi, Yedikır’ın Kuşları, Sahibini Arayan Keman, Gülen Sakız Ağacı gibi kitapları öğrencilerimiz tarafından büyük ilgi gördü. Kitapları önceden okuyan ve imza gününü sabırsızlıkla bekleyen öğrencilerimizin yazarla buluşma anı görülmeye değerdi.” dedi. Müdür Keskin, Yazar Koray Avcı Çakman’a teşekkür etti.

11 Ocak 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara