‘MHP OYUNLARI BOZUYOR’


MHP İl Başkanı Levent Bülbül, “Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin ve Türk devletinin üzerine kurulan bütün oyunları bozacak şekilde yoluna devam etmektedir” dedi.

ÜÇ BİN YENİ ÜYE
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) haftalık olağan basın toplantısı, İl Başkanı Levent Bülbül tarafından yapıldı. MHP Adapazarı İlçe Başkanı İsmail Küçük ve parti yöneticilerinin de katıldığı toplantıda açıklamalarda bulunan Başkan Bülbül, geçtiğimiz gün Atatürk Spor Salonu’nda ‘2019 için harekete geçiyoruz’ sloganı ile yapılan toplantıya değinerek, “Bu toplantı aynı zamanda 2 aylık titiz bir çalışmanın neticesinde, 3 bin civarında üyenin MHP’ye girişinin yapıldığı bir gündü” ifadelerini kullandı.

‘2019 SONRASI’
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin düzenlediği basın toplantısında MHP'nin 2019 seçimlerinde Cumhurbaşkanı adayı göstermeyeceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleme kararı alması ve sonrasında yaptığı, “AK Parti ile işbirliğimiz 2019 ile sınırlı kalmayacaktır. Sonrasında da yeni sistemle ilgili süreçte devam edecektir” sözlerini değerlendiren Başkan Bülbül, “Genel başkanımızın ortaya koyduğu tavır, vatandaşımızda da, dünyada da çok büyük bir yankı uyandırdı” dedi.

‘SAFLIKTIR’
Başkan Bülbül, “Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin ve Türk devletinin üzerine kurulan bütün oyunları bozacak şekilde yoluna devam etmektedir. Türkiye’de kesintisiz bir şekilde terörle ve FETÖ ile mücadele edilecek, Türk dış politikası ve Türk milletinin güvenliği bu süreçlerde kesinlikle teminat altına alınacaktır. Bunu siyasi hesap veya partilerin gelecek endişesinden ibaret olarak yorumlamak saflıktır. MHP ve onun lideri her zaman yaptığı gibi bugünde çok bilerek hareket etmektedir” ifadelerini kullandı.

11 Ocak 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara