ÇİĞDEM TUNÇ VE EKİBİ KARASU'DA


Karasu Komedi Oyunları Festivali kapsamında 3 gün sürecek olan oyunların ikinci günü Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğuna aitti. Topluluk, oyun öncesi Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Şoför Nebahat isimli tiyatro oyununu sergilemek üzere Karasu’ya gelen Çiğdem Tunç Tiyatro Topluluğunda Çiğdem Tunç, Abidin Yerebakan, Sema Aras, Melih Çardak, Murat Parasayar, Gökçe Çiçek Özülkü ve Deniz Salman gibi ünlü oyuncular yer alıyor. 
Bu tür oyunların Karasu’nun Tiyatro Kültürüne önemli ölçüde katkı sağladığını belirten Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “İlçemize gelen birbirinden değerli sinema ve tiyatro oyuncuları kendi alanlarında özveriyle çalışan başarılı oyuncular. İlçemizde yapılan birçok oyunlarla da görüyoruz ki Tiyatro sanatı toplumumuzda seviliyor. Sizler gibi değerli oyuncularımız sayesinde bu kültürün ilçemizde daha da güçleneceği kanaatindeyim. Ziyaretlerinden dolayı Çiğdem Tunç ve ekibine teşekkür ederim” dedi.
Usta oyuncu ve Yönetmen Çiğdem Tunç; “Karasu’ya ilk kez geldim. Burada olmaktan çok mutluyuz. Karasu Komedi Oyunları Festivalinde olmak güzel bir  duygu. Hissettiğim kadarıyla Karasu halkının tiyatroya ilgisi oldukça fazla. Biz de bu ilgiye layık olmaya çalışacağız” dedi.
Ünlü oyuncu Abidin Yerebakan; “Karasu’ya yabancı birisi değilim. Karasu çok güzel bir ilçe, kültürel faaliyetler de her geçen gün artıyor. Bu kadar sıcak insanların içinde yaşadığı bir ilçenin adı bence ‘Tatlısu’ olmalıydı. Başta ben olmak üzere oyuncu arkadaşlarıma Karasu’dan yazlık almalarını tavsiye edeceğim. Karasulu müthiş seyirciler ile buluşmak için hem sabırsızlanıyoruz hem de heyecanlanıyoruz” ifadelerini kullandı.
Başarılı oyuncu Murat Parasayar da yaptığı konuşmada; “Biz de Karasu’ya ilk kez geldik. Çok heyecan verici ve keyifli bir oyunu sergilemek için buradayız. İlgilerinden dolayı Belediye Başkanımız Sayın Mehmet İspiroğlu’na teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

11 Ocak 2018 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Başkan Toçoğlu, “Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ harekâtı başladı. Şanlı bayrağımız; tarihin farklı dönemlerinde olduğu gibi bugün de yarınlara olan umudun adı olmuştur” dedi
UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA ALEMDAR STK TEMSİLCİLERİYLE

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara