YENİKENT İHO’DA FİLİSTİN VE KUDÜS SEMİNERİ


Yenikent İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine “Mukaddes Beldeler ve Kadim Şehirler” Etkinliği kapsamında Filistin ve Kudüs semineri verildi.

Filistinli İbtesem Zakut tarafından Filistin’in 1.Dünya Savaşı’ndan günümüze kadar işgal süreci ve günümüzde Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın durumunun anlatıldığı seminerde Filistin yerel kıyafeti ile seminere katılan Filistinli çocuklar ise Filistin şiirleri okudular.
Okul Müdürü Erdal Erdem, “Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından bildirilen “Mukaddes Beldeler ve Kadim Şehirler” etkinlikleri ile bizim kültürümüz ve inancımızda önemli yer tutan şehirlerin ve beldelerin öğrencilerimize tanıtılması, geçmişte ve günümüzdeki durumları hakkında öğrencilerimizi bilgilendirmeye çalıştıklarını” belirterek, semineri veren İbtezem Zakut Hanımefendi ve çocuklarına ve ayrıca etkinliği organize eden Yenikent İHO öğretmenleri Emine Polat ve Volkan Turgut’a teşekkür etti.

10 Ocak 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen mücadelenin simgesi haline gelen selalar, bu gece Türkiye genelinde 90 bin camide tekrar okundu
81 İLDE AYNI ANDA SELA OKUNDU ŞEHİTLER İÇİN PİLAV DAĞITILDI ARAÇLAR SU BASAN YOLDA KALDI! SAÜ REKTÖRLÜĞÜ’NE SAVAŞAN ATANDI 15 TEMMUZ GAZİLERİ MHP'Yİ ZİYARET ETTİ 15 TEMMUZ YAD EDİLDİ BUNU YAPANLAR İNSAN OLAMAZ! BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİMİZDEN VAZGEÇECEĞİZ

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara