AK KADINLAR SAHADA


AK Parti Erenler İlçe Kadın Kolları Başkanı Belgin Demirağ ve üye kadınlar, ev ve esnaf ziyaretleri yaptı.

Demirağ ve Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, ev ve esnaf ziyaretlerini sürdürerek, vatandaşların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Ziyaretlerinin ardından açıklamalarda bulunan Demirağ, Erenler halkının acı ve tatlı günlerinde yanlarında olduklarını belirterek, büyük bir heyecan ve istekle hizmet ettiklerini söyledi.
AK Parti'nin siyasi hayatında hep milletin hizmetinde olduğunu ifade eden Demirağ, "Çalınmadık kapı, halini ve hatırını sormadığımız insan, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak. Kadın kolları olarak, rehavet içinde olmadan, yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat halkımız için çalışacağız." dedi.

10 Ocak 2018 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara