ANADOLU MAKİNE TOPLANDI


Anadolu Teknik Makine, 2018 hedefleriyle ilgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Mustafa ve Şükür Bektaş kardeşler tarafından 2009 yılında kurulan Anadolu Teknik Makine Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2018 yılı hedefleriyle ilgili, profesyonellerden oluşan 50 kişilik çalışma ekibiyle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi.
Toplantının ardından açıklamada bulunan Mustafa ve Şükür Bektaş, “Sakarya'da üretim yapan ve kısa sürede hızlı bir gelişme göstererek 40 ülkeye ihracat yapan Anadolu Makine, iç pazarda da geniş bir yere sahip. Firmamız sanayi tipi temizlik makineleri imalatı yapmaktadır. Anadolu Teknik Makine olarak, 2018 yılı hedefleri ile ilgili profesyonellerden oluşan 50 kişilik çalışma ekibiyle, bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdi” dedi.

8 Ocak 2018 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara