SAYBİR'DEN "VAKT-İ ŞİİR"


Sakarya Şairler ve Yazarlar Dayanışma Derneğince (SAYBİR) şair, yazar ve ses sanatçılarının katılımıyla şiir şöleni düzenlendi.

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü konferans salonunda SAYBİR Yönetim Kurulu Başkanı Halil Müftüoğlu'nun açılış konuşmasıyla başlayan programda, şairler güzel şiirleriyle dinleyicilere güzel bir gün yaşattı.

Türk sanat müziği solisti Nermin Narman, Behiç Erbatur ve Baki Gönülal da şarkılarıyla programa renk kattı. İl dışından gelen şair ve yazarlar, etkinlik için yönetim kuruluna teşekkür etti. Programa Ankara'dan katılan şair Nermin Akkan, yönetiminde bulunduğu engelliler derneği üyelerinin atık maddelerle yaptığı tabloyu Müftüoğlu'na takdim etti.

7 Ocak 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SAKARYASPOR NE YAPMAK İSTİYOR!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara