MİNİKLERDEN DÖNEM SONU GÖSTERİSİ


Hendek Özel Pırıltı Anaokulu Mucitler sınıfı öğrencileri, velilere dönem sonu gösterisi düzenledi.

2017-2018 eğitim öğretim döneminde Pırıltı Anaokulu Mucitler sınıfı çocuklarının hazırlamış olduğu dönem sonu  eğlencesine veliler büyük ilgi gösterdi.

Sınıf öğretmeni Meltem Sarı’nın hazırladığı programa mucitler sınıfı velileri ve okul personelleri katıldı.Program da şiir,şarkı, dans gösterisi ve drama yapan çocuklar büyük beğeni topladı.

Okul müdürü Zübeyda Cirit “ Sınıf öğretmenimiz Meltem Sarı’ya ve kıymetli öğrencilerimize, bu güzel gösteriyi hazırlayıp bizlere keyifli dakikalar yaşattıkları için çok teşekkür ederiz” diyerek programa katılan velilere de şükranlarını sundu.

7 Ocak 2018 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Başkan Toçoğlu, “Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ harekâtı başladı. Şanlı bayrağımız; tarihin farklı dönemlerinde olduğu gibi bugün de yarınlara olan umudun adı olmuştur” dedi
UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA ALEMDAR STK TEMSİLCİLERİYLE

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara