CEMAL SÜREYYA ANILACAK


Sapanca Sanat, Tarih, Kültür ve Turizm Derneği(SAKÜT), Cemal Süreyya’ya özel bir anma programı hazırladı.

Sapanca Sanat, Tarih, Kültür ve Turizm Derneği(SAKÜT), karanlıkları dizeleri ve aşk imgesiyle dağıtan Cemal Süreya’yı 9 Ocak 2018 saat 19.00’da, Sapanca Limon Cafe’de anmak için çok özel bir anma programı hazırladı.

ŞİİR
Bir iddia sonucu adındaki bir harfi kaybeden, her zaman ‘şapkası çiçeklerle dolu’ olan Üvercinka’nın şairi Cemal Süreya için düzenlenecek Anma Töreni’nde özel bilgiler de alabilecek olan katılımcılar, ‘yalnızlığın başkenti’ gibi şiirsel bir coğrafyayla da ilgilerini sorgulayabilecek.

6 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara