CEMAL SÜREYYA ANILACAK


Sapanca Sanat, Tarih, Kültür ve Turizm Derneği(SAKÜT), Cemal Süreyya’ya özel bir anma programı hazırladı.

Sapanca Sanat, Tarih, Kültür ve Turizm Derneği(SAKÜT), karanlıkları dizeleri ve aşk imgesiyle dağıtan Cemal Süreya’yı 9 Ocak 2018 saat 19.00’da, Sapanca Limon Cafe’de anmak için çok özel bir anma programı hazırladı.

ŞİİR
Bir iddia sonucu adındaki bir harfi kaybeden, her zaman ‘şapkası çiçeklerle dolu’ olan Üvercinka’nın şairi Cemal Süreya için düzenlenecek Anma Töreni’nde özel bilgiler de alabilecek olan katılımcılar, ‘yalnızlığın başkenti’ gibi şiirsel bir coğrafyayla da ilgilerini sorgulayabilecek.

6 Ocak 2018 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen mücadelenin simgesi haline gelen selalar, bu gece Türkiye genelinde 90 bin camide tekrar okundu
81 İLDE AYNI ANDA SELA OKUNDU ŞEHİTLER İÇİN PİLAV DAĞITILDI ARAÇLAR SU BASAN YOLDA KALDI! SAÜ REKTÖRLÜĞÜ’NE SAVAŞAN ATANDI 15 TEMMUZ GAZİLERİ MHP'Yİ ZİYARET ETTİ 15 TEMMUZ YAD EDİLDİ BUNU YAPANLAR İNSAN OLAMAZ! BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİMİZDEN VAZGEÇECEĞİZ

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara