TRABZONLULAR KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞLADI


Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, Türk Kızılayı iş birliğiyle kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenledi.

Dernek binasında yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu kampanya kapsamında 20 ünite kan toplandı, kök hücre için 30 ünite örnek alındı. Dernek Başkanı Yılmaz Öztürk, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kızılay iş birliğinde düzenledikleri kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü söyledi.
Doktor Murat Göl de kan kampanyası çalışmalarını belirli noktalardaki merkezlerde ve 5 kişiden oluşan gezici ekiple sürdürdüklerini belirterek, "Burada kan bağışının haricinde kök hücre örnekleri de aldık. 30 ünite kök hücre örneği alındı. Bu sayı bizim için beklentilerin üzerinde. Kampanyaya destek veren herkese teşekkür ediyorum." dedi.

31 Aralık 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya’da faaliyet gösteren genç STK’ların bir araya gelerek oluşturduğu Sakarya Gençlik Heyeti, 2018 yılının ilk toplantısında SAÜ rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ı konuk etti.
ELMAS GENÇLERE KONUK OLDU UMUDUN ADI TÜRKİYE! AFRİN OPERASYONUNU DESTEKLİYORUZ GAZİLERDEN BİRİ SAKARYALI! SEZER’DEN BARINAK AÇIKLAMASI TİCARET BORSASI’NDAN TARIM FUARI O İŞYERLERİ İHALEYE ÇIKARILIYOR SAPANCA SUYU KARADENİZ KIYILARINDA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara