TRABZONLULAR KAN VE KÖK HÜCRE BAĞIŞLADI


Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği, Türk Kızılayı iş birliğiyle kan ve kök hücre bağışı kampanyası düzenledi.

Dernek binasında yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu kampanya kapsamında 20 ünite kan toplandı, kök hücre için 30 ünite örnek alındı. Dernek Başkanı Yılmaz Öztürk, sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kızılay iş birliğinde düzenledikleri kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü söyledi.
Doktor Murat Göl de kan kampanyası çalışmalarını belirli noktalardaki merkezlerde ve 5 kişiden oluşan gezici ekiple sürdürdüklerini belirterek, "Burada kan bağışının haricinde kök hücre örnekleri de aldık. 30 ünite kök hücre örneği alındı. Bu sayı bizim için beklentilerin üzerinde. Kampanyaya destek veren herkese teşekkür ediyorum." dedi.

31 Aralık 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz hain darbe girişimine karşı verilen mücadelenin simgesi haline gelen selalar, bu gece Türkiye genelinde 90 bin camide tekrar okundu
81 İLDE AYNI ANDA SELA OKUNDU ŞEHİTLER İÇİN PİLAV DAĞITILDI ARAÇLAR SU BASAN YOLDA KALDI! SAÜ REKTÖRLÜĞÜ’NE SAVAŞAN ATANDI 15 TEMMUZ GAZİLERİ MHP'Yİ ZİYARET ETTİ 15 TEMMUZ YAD EDİLDİ BUNU YAPANLAR İNSAN OLAMAZ! BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFLERİMİZDEN VAZGEÇECEĞİZ

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara