BAŞSAVCI DURSUN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU


Adapazarı Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine üniversiteye yönelik meslek tanıtımlarıyla ilgili programlar düzenleniyor.

Kariyer günleri etkinliklerinde Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun öğrencilerle buluştu. Oldukça keyifli geçen söyleşide Başsavcı mesleğinin genel tanıtımını yaparken yaşadıklarından örnekler vererek işinin ne kadar ciddi olduğunu hissettirdi.
Öğrencilerin sorularının da cevaplandığı programın sonunda okul müdürü Yakup kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a katkıları nedeniyle çiçek takdim etti. Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri, çok faydalı geçen programın konuğu Başsavcı Dursun’a çok teşekkür ettiler.

10 Aralık 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da, 4 ayda yapılan uygulamalarda 133 ruhsatsız tabanca, 45 ruhsatsız av tüfeği ve 101 kurusıkı tabanca olmak üzere 279 silah ele geçirildi.
4 AYDA 279 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ! İSTİHDAM OSB’LERLE ARTIYOR SAKARYA KAZANACAK AKILLI ŞEHİR STRATEJİSİ TANITILDI PLATFORM GÜNEYDOĞU TURUNDA ŞAMPİYON “OFFROAD TEAM” SOYGUN ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI! BETON MİKSERİ ŞARAMPOLE YUVARLANDI!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara