BAŞSAVCI DURSUN ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU


Adapazarı Vali Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine üniversiteye yönelik meslek tanıtımlarıyla ilgili programlar düzenleniyor.

Kariyer günleri etkinliklerinde Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun öğrencilerle buluştu. Oldukça keyifli geçen söyleşide Başsavcı mesleğinin genel tanıtımını yaparken yaşadıklarından örnekler vererek işinin ne kadar ciddi olduğunu hissettirdi.
Öğrencilerin sorularının da cevaplandığı programın sonunda okul müdürü Yakup kalaycı, Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun’a katkıları nedeniyle çiçek takdim etti. Mustafa Büyük Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri, çok faydalı geçen programın konuğu Başsavcı Dursun’a çok teşekkür ettiler.

10 Aralık 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

HALI SAHA ÖLÜM SAHASI MI!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara