FESTİVAL İÇİN TEŞEKKÜRE GİTTİLER


Sakarya Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD) Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret edip festival için teşekkür ettiler.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği (SASİAD) Başkanı Bülent Esmer, Yönetim Kurulu Üyeleri Burak Tan, Onur Döver ve Metin Dirim, Geyve Belediyesi’nin ilkini gerçekleştirdiği ve Türkiye’de büyük ses getiren Geyve Ayva Festivali için teşekkür ettiler

‘YANINIZDAYIZ BAŞKANIM’
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret eden SASİAD Heyeti, şehrin tanıtımına verdiği katkıdan ötürü teşekkür ederek “ Sakarya’nın turizmden hak ettiği payı alamamasından sürekli şikayet ediyoruz. Gerçekleştirdiğiniz festival ile hem ilçenizin hemde Sakarya’nın tanıtımına ciddi katkı sağladınız” dedi. Üretici ile tüketiciyi doğrudan buluşturmayı hedefleyen Yöresel Ürünler Üretim Merkezi projesini de takdir ettiklerini ifade eden Başkan Esmer “Geyve Belediyesi’nin yanındayız. Şehrimiz için bize düşen her görevi yerine getirmeye hazırız” dedi

BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ
Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya şehrin dinamiklerinin ortak hareket etmesinin başarıyı getireceğine vurgu yaparak “Yapılan doğru işlerin görülüp takdir edilmesi bizleri motive ediyor. Üreticinin mahsulünün değerli kılınması, ilçemin, şehrimin tanıtımına katkı vermek için festival düzenledik. Ülke genelinde epey ses getirdi. Ayva Festivalini geleneksel hale getireceğiz. Yaşadığı şehirle ilgili fikri olan, söyleyecek sözü olan herkese kapımız açık. Birlikte hareket edersek daha da güçlü oluruz” diyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

11 Ekim 2017 , Çarşamba

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SÜRPRİZ AMA YERİNDE BİR ATAMA

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara