ÜÇ AYDA 3 BİN 500 HASTAYA HİZMET


Sakarya KHB bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri Birimi’ne bağlı ekipler üç ayda 3 bin 500 hastaya hizmet götürdü.

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği (Sakarya KHB) Genel Sekreterliği bünyesinde hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri ekibi 15 Haziran 2017 tarihinden bu yana Sakarya’da verdikleri hizmetle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyeti ile sevgisini kazanmaya devam ediyor. “Güler yüzlü hizmet" anlayışıyla üç ayda 3 bin 500 hastaya hizmet veren Evde Sağlık Hizmetleri ekibi, bir hastaya gittikten sonra, bir sonraki hastaya daha mutlu daha huzurlu giden bir ekip ruhuyla, yenilenen sistemiyle çalışmalarını sürdürüyor. Evde Sağlık Hizmetleri Komuta Merkezini ziyaret eden Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Tıbbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Özcan Öktem, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Öktem, hasta ve hasta yakınlarıyla kurdukları güzel iletişim, hasta psikolojisine olumlu etkileri ve verdikleri güçle katkı sağlayan evde sağlık ekibine başarılar diledi.

26 Eylül 2017 , Salı

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

ALANDÜZÜ CAZİBE ALANI HALİNE GELİRKEN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara