TÜGVA SAKARYA 1. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI


Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Sakarya İl Temsilciliği 1. Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. Ofis Sanat Merkezi Konferans Salonunda yapılan genel kurul, Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Genel Kurulda konuşma yapan TÜGVA Genel Başkan Yardımcısı Enes Eminoğlu, 81 ilde teşkilatlanarak büyük bir aile olduklarını belirtti. TÜGVA Sakarya İl Temsilcisi Muhammet Fatih Yahşi göreve geldiğinden bu yana kentte yaptıkları çalışmaları anlattı. Yahşi, “TÜGVA, merkezi Türkiye, çalışma alanı dünya olan yeni nesil bir dernektir. Amacımız yüksek icat çıkarmaktan geri durmayan, bir gençlik yetiştirmektir. Bu amaçla hizmetler gerçekleştiriyoruz” dedi. Genel Kurul sonrasında Sakarya’da yapılan faaliyetlere yönelik hazırlanan bülten tüm il ve ilçe yönetimlerine ve katılımcılara dağıtıldı.

13 Ağustos 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara