SEDA İLE ORHAN MUTLULUĞA YELKEN AÇTI


Seda Akdağ ile Orhan Gürsu, Bayraktepe’de yapılan düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Fatma ve Osman Akdağ’ın kızları Seda ile Emine ve Hasan Gürsu’nun oğlu Orhan Hendek Belediyesi Bayraktepe Tesislerinde yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi.
Genç çiftlerin havai fişekler eşliğinde düğün alanına gelmesi ile başlayan düğün, çiftlerin dans ve pasta kesimi ile devam etti. Düğüne genç çiftin aile yakınları, arkadaşları, Hendek ve Dikmen Mahallesi halkı katıldı.
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’nün de katıldığı düğünde Yöresel Kemençe Sanatçıları İsmail Güler ve Kadir Sarı’nın yöresel ezgileri ile davetliler Bayraktepe Tesislerinde büyük bir horon halkası oluşturdu. Çeşitli yöresel ezgiler ile devam eden düğünde genç çiftleri mutluluklarını sevdikleri ile paylaştı. Düğünün sonunda çekilen hatıra fotoğraflarının ardından düğün töreni sona erdi.

13 Ağustos 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara