CEBER HAYRANLARI İLE BULUŞTU


Agora AVM'de hayranları ile buluşan Halil Söyletmez, “Filmimiz bir rekor kırdı, 89 senesinden bu yana tüm zamanların en iyi yaz açılışı” dedi.

FİLM
Cumali Ceber ismi ile çektiği vine'ler ile tanınan Halil Söyletmez'in yeni filmi 'Cumali Ceber: Allah Seni Alsın' sinamalarda yoğun ilgi görüyor. Dün AGORA AVM'de hayranları ile buluşan Hali Söyletmez, “Cumali Ceber filmimizi sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyorum. Geleceğimizi dün duyurmamıza rağmen salonu bu kadar doldurmanızdan dolayı memnuniyetimi ifade ediyorum, hepinize teşekkür ediyorum. Cumali Ceber karekteri istagram'da ortaya çıkan ve sizin değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ile oluşan bir karektrer, bu karekteri buraya kadar taşıyan sizlersiniz. Filmdede çok büyük bir katkınız var, saymakla bitmez” dedi.

200 BİN
Söyletmez, "Filmimiz bir rekor kırdı, 89 senesinden bu yana tüm zamanların en iyi yaz açılışı. Biz eğlence vad ettik, bu fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bu durum bana ikinci filminde kapılarını açtı. İkinci Filminde çalışmaları başladı diyebilirim. Dün itibariyle gişe sayımız 200 bini geçti. Bunun içinde sizlere ayrı bir teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı. 

13 Ağustos 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara