’MEMURA BAYRAM MÜJDESİ VERECEĞİZ'


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, memurun beklediği bayram müjdesini vereceklerini söyledi. Bakan Sarıeroğlu, “İnşallah bayramdan önce toplu sözleşme görüşmelerini sonuca bağlar, bayram müjdesi veririz” dedi.

TEKLİFLER GÖRÜŞÜLÜYOR
Memurların 2018 ve 2019’da alacağı maaş ve sosyal haklarda yapılacak artışlara ilişkin toplu sözleşme görüşmelerinde, iş kollarının teklifleri görüşülüyor. Hafta boyunca tekliflerin müzakeresinin ardından pazarlık aşamasına gelindi.

SONUÇLANIR TEMENNİSİ
Kamu işveren heyeti adına toplantıya katılan ve başkanlık eden Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, “İnşallah bayramdan önce toplu sözleşme görüşmelerini sonuca bağlar, bayram müjdesi veririz” dedi.

KAZANIMA DÖNÜŞMELİ
Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın da açıklamasında, “Tekliflerimizi kazanıma dönüştürmek istiyoruz. Haklı tekliflerimiz ve beklentilerimiz karşılanmalı. İnşallah çifte bayrama vesile kılarız” ifadelerini kullandı.

13 Ağustos 2017 , Pazar
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

CEVAT EKŞİ BAŞARILI OLUR MU!

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara