CHP SAKARYA ZİYARET EDECEK


CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, referandumda 'Hayır' diyen parti ve STK'ları ziyaret edeceklerini ifade ederek, “Hukuk, hak ve adalet üzerindeki birlikteliğimizin devam etmesi için çalışacağız” dedi.

ZİYARET
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ayça Taşkent, gündeme dair açıklamalarda bulundu. İlimizde bir takım ziyaretlerde bulunacaklarını açıklayan İl Başkanı Ayça Taşkent, “Adalet Yürüyüşünü değerlendirmek ve orada çıkan adelet çağrısı metnini geniş kitlelere yaymak adına önümüzdeki günlerde ilimizde mevcut 'Hayır' bloğuna destek veren siyasi partileri, Sivil Toplum Kuruluşlarını, kanaat önderlerini ziyaret ederek, kendilerine hem bir bilgilendirme çalışması yapmak, hem de adalet yürüşünü gerçekleştiren Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun adalet çağrısı metnini kendilerine uluştırmak istiyoruz. Önümüzdeki günlerde hukuk, hak ve adalet üzerindeki birlikteliğimizin devam etmesi için çalışmalarda bulunacağız” dedi.

PROGRAM
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Düzce'deki programlarına katıldığını söyleyen Başkan Taşkent, “Düzce'de halkın yoğun katılımı ile gerçekleşen toplantılar yapıldı. Düzce'deki programa sadece Düzce’deki kanaat önderleri ve adalet fikrini, Türkiye'de adaletin gelmesi için uğraşan sivil toplum kuruluşları katıldı. Bizde vekilimiz ve il örgütümüz ile beraber böyle bir çalışma yapacağız” ifadelerini kullandı.

BURS VERİLECEK
Üniversite kazanan tüm öğrencileri tebrik ettiğini ifade ederek sözlerine devam eden Taşkent, “Sakarya'ya gelecek öğrecilerimize ‘Hoşgeldiniz’ diyorum. Bu konuda da çalışma içerisindeyiz. Onların buradaki yaşayacakları sıkıntıları en aza indirebilmek, beklentilerine cevap verebilmek, isteklerine yardımcı olabilmek için çalışmamız hazır. Diğer illerden gelecek yardım taleplerine cevap verecek bilgi akışına hazırız. Yardımsever parti mensuplarımızın imkanları ile önümüzdeki öğrenim sezonu içerisinde belli bir sayıda öğrencilere 10 ay boyunca burs vermeyi düşünüyoruz” diye konuştu.

FINDIK
Fındık konusuna da değinen Taşkent, “Ülke genelinde il başkanları yakın bir süre içerisinde büyük bir olasıklı ortak bir basın açıklaması gerçekleştireceğiz. Herkes kendi ilinde yapacak ama ortak bir çalışma olacak çünkü sorunlar, beklentiler, yaşanan sorunlar ortak” dedi.            

12 Ağustos 2017 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara