KIZANLIK MAHALLESİ’NDEN ASFALT TEŞEKKÜRÜ


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Hendek Kızanlık Mahallesi’nin asfalt özlemini giderdi.

Hendek Kızanlık Mahallesi Muhtarı Haydar Çamur ‘’Mahallemiz daha önce hiç sıcak asfalt görmemişti, Başkan Toçoğlu bu hayalimizi gerçekleştirdi,  kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır’’ şeklinde konuştu.
Sakarya Büyükşehir Belediyesinin Hendek’te başlattığı asfalt çalışmaları hummalı bir çalışma ile devam ediyor, Dikmen grup yollarının yapından sonra sırayla ihtiyacı öncelikli olan mahallelerde asfalt çalışmaları sürüyor.
Hendek Kızanlık Mahallesi daha önce hiç sıcak asfalt yüzü görmeyen mahallelerden.Yolları son derece bozuk olan, kışları güçlükle ulaşım sağlanan mahallelerdendi. Geçen sene programda olmasına rağmen 15 Temmuz darbesi ile yapımı gerçekleşememişti, bu yıl Başkan Toçoğlu kızanlık mahallesi vatandaşlarının hayalini gerçekleştirdi.  Başlanan asfalt çalışmaları mahalle halkınca da büyük bir sevinç ile karşılandı, yaklaşık 5 kilometrelik bir yol güzergahı greyderlerce düzeltilerek sıcak asfalt ile kaplanmaya başlandı.
Hendek Kızanlık Mahallesi Muhtarı Haydar Çamur ‘’Mahallemiz daha önce hiç sıcak asfalt görmemişti, Başkan Toçoğlu bu hayalimizi gerçekleştirdi,  kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır’’ diyerek başkan Tocoğlu’na ve emeği gecen herkese teşekkür etti.

12 Ağustos 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASTOP Eş Başkanı Sinan Çileli "Bu bir ihtiyaç değilse karşılıklı günde 44 sefer yapan ADARAY süs olsun diye mi çalıştırılıyor" derken, Ulaşım Sendikası Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan, ADARAY'ın 20 Ağustos'tan sonra çalıştırılamayacağını iddia etti.
“SÜS OLSUN DİYE Mİ ÇALIŞTIRILIYOR” BAKKALLAR ZİRVEYİ YİNE BIRAKMADI DEPREMİN ACI HATIRALARI MÜZEDE YAŞATILIYOR OLASI BİR AFETTE... FİRARİLER YARGILANIYOR 24 SAAT GÖREVDELER İŞÇİ SERVİSİYLE İŞ MAKİNESİ ÇARPIŞTI: 6 YARALI TATBİKAT DEĞİL, GERÇEK!

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SATSO İLE BİR ASIR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara