KARASU’DA “DENİZE GİRMEYİN!” UYARISI


Karasu’da cankurtaran ekipleri tarafından şiddetli dalga nedeniyle “Denize girmeyin” uyarısı yapıldı. Bazı vatandaşlar uyarıya kulak asmadan denize girmeye devam etti.

Sakarya’nın Karasu İlçesinde tatilcilerin yoğun olduğu Karasu plajında, Sakarya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına bağlı cankurtaran timleri sahilde sürekli uyarı yaparak “Denizde dalga var, denize girmeyin” diyerek vatandaşlara uyarıda bulundu. Bazı tatilci vatandaşlar ise uyarılara kulak asmayarak denize girmeye devam etti.
Hava sıcaklığı 28 derece olduğu Karasu plajında saatteki hızı 35 km’yi bulan rüzgâr nedeniyle denizde dalgalar oluştu. Dalgaların artması üzerine plajda, cankurtaran ekipleri tarafından “Dalga var denize girmeyin” uyarısı yapıldı. Denizde dalgaların etkisine kapılan vatandaşlar ise cankurtaran timleri tarafından kurtarılıyor.

12 Ağustos 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara