DEVLER CEMRE’Yİ İSTİYOR


Büyükşehir Basketbol adına Sakarya’da yaş grubuna göre liglere katılan kız takımı yeni oluşan Gelişim ve Gençlik Ligi sonrasında kulüp tarafından kapatıldığı öğrenildi.

Bu kararın ardından Sakarya’nın en çok çalışan ve maç oynayan takımı olan Büyükşehir Basketbol’un kızlarına talipliler sıraya girmiş durumda. Kızlarla görüşmeler yapan Tıbbiyeliler, Anadolu Basket ve Gençlik Merkezi kulüpleri  kızları kendi bünyesine katmak istiyor. Hazır takımı kaçırmak istemeyen takımlar kızlar ile anlaşmak istiyor. Kız takımının yıldızı Cemre’nin ise peşinde İstanbul’un dev kulüpleri Galatasaray ve Fenerbahçe var. Cemre’yi kadrosuna katmak isteyen devler oyuncu ile de görüşme halinde...

12 Ağustos 2017 , Cumartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara