SOKAK HAYVANLARINI UNUTMADILAR


Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Belediye Zabıta ekipleri ve İlçe Orman Bölge Şefliğince sokak hayvanlarının susuzluktan ölmesini önlemek için çalışma başlatıldı.

Zabıta ekipleri ilçe merkezinin birçok noktasına, üzerlerinde “Bir kap su da sev ver” yazılı içleri su dolu kaplardan bıraktılar. Kaynarca Belediyesi Zabıta Amiri Sezgin Tutar, cadde ve sokaklara bırakılan su kaplarına ilave olarak vatandaşların da bu insanı ve vicdani sorumluluğa katılmaya çağırdı. Sezgin Tutar, “Havalar çok sıcak ve sokak hayvanlarının bunaltıcı sıcakta susuz kalmaması için böyle bir etkinlik gerçekleştirdik” dedi.
İlçede yaşayan vatandaşlar ve esnaf ise sokak hayvanları için yapılan çalışmaya destek verirken ayrıca yetkililere teşekkür ettiler.

11 Ağustos 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara