NİSANUR VE CEYHUN EVLENDİ


Bedriye- Hüseyin Eser’in oğlu Ceyhun, Resmiye- Ramis Toka’nın güzel kızı Nisanur ile evlendi

Nisanur ile Ceyhun’un düğün töreni Şaheser düğün salonunda yapıldı, düğünde salon adeta doldu taştı. Ailelerin ve genç çiftin yakınları arkadaşları bu güzel gecede Eser ve Toka ailelerini yalnız bırakmadılar.

Mutlu gecede genç çiften nikah akdi yapıldı. Nikah memurunun eşliğe kabul ediyormuşuz sorusuna Ceyhun var gücü ile evet diye bağırınca salonda büyük alkış koptu. Nikah memuru evlenme cüzdanını Nisanura verdi.

Genç çiftin birbirine büyük aşkla bakarak yaptıkları romantik danslardan sonra orkestranın çaldığı oyun havalarında pistte yer kalmadı Nisanur ve Ceyhun anne babaları ile dakikalarca çifte telli oynadılar. Nisanur, Ceyhun çifti düğün sonrasında balayı günlerini geçirmek için Kıbrıs’a gitti.

11 Ağustos 2017 , Cuma

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara