EYÜP BELEDİYESİ, SAPANCA’YA HAYRAN KALDI


Eyüp Belediyesi Ar-Ge yetkilileri Sapanca İlçesinde gezi programı düzenledi. Sapanca Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyaret dağ eteklerindeki gezi ile son buldu.

Sapanca Belediye Başkanı Doç Dr. Aydın Yılmazer’in ödül alan Sanat Sokağı ile ilgili görüşlerini ve aşamalarını Belediye Koordinatörü Kenan Hürel misafirlerle paylaştı. Hürel, Başkan Yılmazer’in ilçeye değer katan diğer vizyon projeleri hakkında da bilgiler aktardı.   Hürel “Sapanca Sanat Sokağı; sanat çalışmalarının açık havada sergilenmesini sağlayan panolarla donatılan, aynı zamanda bayanların yöresel el emeklerinin de sergileneceği bir yapıda tasarlanmış durumda. Sapanca yöresine ait hem sanatsal hem de tarihsel dokudan eserlerle zenginleştirdi. Sanat Sokağımız, ilçeye gelenler için yeni bir estetik ve görsel alan niteliğindeki yapısıyla da yerli ve yabancı turistlerin gözde mekânları olmuş durumda” dedi.

İlçenin sahip olduğu eşsiz güzelliklerin keşfedilmesi, her geçen gün daha çok turiste hitap ederek, Sapanca Belediyesi’nin marka projelere imza atmaya devam edeceği aktarıldı.

Eyüp Belediyesi Ar-Ge yetkilileri, ödül alan Sapanca Sanat Sokağını yerinde gelip görmek ve yapım aşamaları hakkında bilgi almak için geldiklerini aktardılar. Bulunduğu konum itibariyle Sapanca’ya hayran kalan yetkililer, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer’in ilçeye kazandırmış olduğu diğer projeleri de ziyaret ederek bilgi aldılar.

10 Ağustos 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara