MİLLİ GURUR YAŞAYACAĞIZ


Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Karate Şampiyonası’nda Milli Takıma seçilen Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı sporcuları Orhan Bayraktar’ı ziyaret etti.

Sakaraya Büyükşehir Belediyespor Kulübü Karate Takımı, 3-6 Ağustos tarihleri arasında Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Ümit-Genç 21 Yaş Altı Karate Şampiyonasında önemli başarılara imza attı. Şampiyonada başarı elde edip Milli Takım kadrosuna girmeyi başaran sporcular, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Orhan Bayraktar’a ziyarette bulundu. Gençlik ve Spor Şube Müdürü Yüsüf Ertuğrul Erdem ve Büyükşehir Belediyespor Karate Takımı Antrenörü Hikmet Şaha da ziyaretlerde hazır bulundu. Bayraktar, Milli Takım kamp süreciyle ilgili sporculardan bilgiler aldı.

MİLLİ GURUR
Orhan Bayraktar, “Gaziantep’te düzenlenen Türkiye Ümit-Genç ve 21 Yaş Altı Karate şampiyonasında  göstermiş olduğunuz performansla bizlere büyük bir mutluluk yaşattınız. Büyüşehir Karate takımımız her geçen yıl daha iyi bir başarı grafiği ortaya koyuyor. Türkiye’de karate branşında adını her zaman duyuran bir kulüp haline geldik. Oyuncularımızı gönülden kutluyorum. İnşallah aynı başarıları ay-yıldızlı forma ile de göstererek Milli gururumuz olacaksınız” ifadelerini kullandı.

SPORCULARIMIZIN YANINDAYIZ
Bayraktar, “Milli forma ile İspanya’da Dünya Şampiyonası’na katılacak olan sporcularımızın başarılı sonuçlar elde edeceklerine inanıyoruz. Sporcularımızın başarısı aynı zamanda şehrimizin başarısıdır. Şehrimizin adını çeşitli platformlarda duyurulmasına katkı sağlayan tüm sporcularımızı, antrenörlerimizi tebrik ediyorum. İnşallah Büyükşehir Belediyesi olarak sporun ve sporcunun yanında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

10 Ağustos 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara