SPORCU FABRİKASI ERENLER!


Sakarya’nın futbolda yüz akı olmaya devam eden ve son yıllarda ortaya koyduğu başarılarla ulusalda da adından söz ettirmeyi başaran Erenlerspor’un yaz sezonu çalışmalarına konuk olduk

Sakarya’nın merkeze yakın şirin ilçelerindenErenler’inen büyük takımlarından birisi olan Erenlerspor  1985’te HikmetSevim’in kurduğu  Tabahanespor ve Erenler Beldespor’un birleşmesiyle kuruldu.Kurucularından birisi de spora büyük önem veren rahmetli Şenol Morgül’dü.1985’ten bu yana Erenlersporalt yapısıyla hep gündemde kaldı kalmayada devam ediyor.Erenlerspor’un ilde aldığı başarılarının yanı sıra il dışına çıktığı grup maçlarında da hep başarılı sonuçlar alan bir takım görünümü vermesi de Sakaryalı futbolseverlerin dikkatini çekiyor.Erenlerspor kulübü bütün yoğunluğunu ise Altyapı Koordinatörü Fatih Kambur, İsmail Küçük, Şaban Çolak ve Gürcan Alkan’da. Erenler temsilcisi çalışmalarını Erenler Spor Kompleksinde haftanın 4 günü olan Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri değişik kategorilerde yaklaşık 200 minik sporcularla çalışmalarını sürdürüyor.

"TEMELİMİZ SAĞLAM"
Erenler Belediyesine ait ayrım yapmaksızın tüm Takımlara aynı eşit davranarak kulüplerin beğenisini kazanan Öztürk ‘Amacımız Türk sporuna katkı sağlamak ve ahlaklı nesiller yetiştirmek.’dedi. Erenlerspor Kulüp Başkanı Cavit Öztürk ‘Hiçbir zaman yıkılmayan, hep ayakta kalan bir kulübüz.Bu kulübümüzde oynayan sporcular çok şanlı hissetmeleri lazım.’ ifadelerini kullandı. Öztürk‘Bizim kulüpten birçok futbolcu profesyonel oldu.Başka takımlarda oynuyorlar.Bu güzel gidişatı sürdürmemiz için futbol okullarımıza çok ama çok önem veriyoruz. Futbol okullarında görev alan hocalarımızın kariyerleri ortada. Bu anlamda Erenlerspor’un temeli çok sağlam’ dedi.

ANTRENMANLAR BİTMEZ
Alt yapı Koordinatörü Fatih Kambur da aldıkları sonuçlardan memnun olduğunu ve çalışmalarına daha fazla devam edeceklerini belirtirken ‘Antrenmanlar bitmez. Futbol okulumuz büyük bir titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.Değerli hocalarım da benimle birlikte. İsmail Küçük, Şaban Çolak ve Gürcan Alkan nezaretinde haftanın 4 günü bu miniklerimizi çalıştırıyoruz. Bu futbol okulumuzdan çok iyi futbolcular çıkacağından çok eminiz. Gayretlerimizde iyi ve ahlaklı futbolcular yetiştirmek." diyerek gelecek için umutlu konuştu.

10 Ağustos 2017 , Perşembe
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara