ELMAS VE FATİH’İN NİKAHINI DİŞLİ KIYDI


Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Karadavutlu Mahallesi eski Muhtarı merhum Esat Güçlü’nün oğlu Fatih ile Elmas Uslu çiftinin nikâhını kıydı.

Hatice ve eski Karadavutlu Mahallesi Muhtarı merhum Esat Güçlü’nün oğulları Fatih ile Emine ve Yusuf Uslu çiftinin biricik kızları Elmas Çark Mesire Düğün Salonu’nda yapılan düğün töreni ile dünya evine girdi. Çiftin nikahını kıyan Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, evlilik cüzdanını gelin Elmas Güçlü’ye vererek, çifte ömür boyu mutluluk dileklerinde bulundu.

7 Ağustos 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASTOP Eş Başkanı Sinan Çileli "Bu bir ihtiyaç değilse karşılıklı günde 44 sefer yapan ADARAY süs olsun diye mi çalıştırılıyor" derken, Ulaşım Sendikası Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan, ADARAY'ın 20 Ağustos'tan sonra çalıştırılamayacağını iddia etti.
“SÜS OLSUN DİYE Mİ ÇALIŞTIRILIYOR” BAKKALLAR ZİRVEYİ YİNE BIRAKMADI DEPREMİN ACI HATIRALARI MÜZEDE YAŞATILIYOR OLASI BİR AFETTE... FİRARİLER YARGILANIYOR 24 SAAT GÖREVDELER İŞÇİ SERVİSİYLE İŞ MAKİNESİ ÇARPIŞTI: 6 YARALI TATBİKAT DEĞİL, GERÇEK!

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SATSO İLE BİR ASIR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara