EĞLENEREK ÖĞRENİYORLAR


Serdivan Çocuk Akademisi, eğitici kulüp çalışmalarının yanı sıra farklı aktivitelerle minik öğrencilerin sosyalleşmelerine de imkan tanıyor.

YETENEKLERİNİ GÖSTERDİLER
Temel dini bilgilerden kilim dokumaya kadar 12 farklı kulüpte hem öğrenen öğrenirken de eğlenme fırsatı da bulan öğrenciler ders dışı aktivite olarak bu kez havuzda yeteneklerini gösterdi.  Uzman eğitmenlerden yüzmenin inceliklerini öğrenen Akademi'nin minik yüzücüleri bu bilgileri birebir uygulamaya dökme ve pekiştirme imkanı da buldu. 

EN KEYİFLİ YÖNTEM
Çocuklara bilgiyi aktarma noktasında muhabbet odaklı hareket edildiğini ve öğrenciler için en keyifli yöntemin kullanıldığını ifade eden Akademi yetkilileri, eğlenerek öğrenen öğrencilerin motivasyonlarının da yükseldiğini bunun da eğitim öğretim yılı boyunca okul derslerine de olumlu katkı sağladığını belirttiler.
Ailelerden  aldıkları olumlu geri dönüşlerin de kendileri için bir motivasyon kaynağı olduğunu dile getiren yetkililer, her yeni dönemde yeni kulüplerle öğrencileri ağırlamaya devam edeceklerini belirttiler.

6 Ağustos 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara