UĞUR'DA VELİ-ÖĞRETMEN BULUŞTU


Sakarya Uğur Anadolu Lisesi veli bilgilendirme ve tanışma toplantısında konuşan Kurucu Müdür Yavuz Müftüoğlu, “Öğrencilerimiz, gençlerimiz bize sadece velilerimizin değil, milletin ve devletin emanetidir” dedi.

BAŞARI
Sakarya Uğur Anadolu Lisesi 'Veli bilgilendirme ve tanışma toplantısı' okulun Nurten Büyükakten Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Açılış konuşmasını gerçekleştiren Uğur Okulları Kurucu Müdürü Yavuz Müftüoğlu, 40 yıllık eğitim yolculuğunda her yeni neslin aldığı bayrağı bir önceki nesilden çok daha yükseğe ve ileriye taşıdığını gördüğünü ifade ederek, “Onun için gençlerimizin her birini bizlerden çok daha üstün olarak görüyorum. Bizler bugünlerin, onlar ise umutla, gururla başarıyla dolu yarınların sahibidir” dedi.

EMANET
Müftüoğlu, “Öğrencilerimiz, gençlerimiz bize sadece velilerimizin değil, milletin ve devletin emanetidir” diye konuştu. Müftüoğlu'nun konuşmasının ardından okul öğretmenleri tanıtıldı ve program Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Barış Sezgin'in sunumu ile devem etti. Ardından Uğur Okulları Genel Müdür Yardımcısı Nil Çiçek okulun genep yapısı hakkında bilgi verdi ve program okulun genel müdür yardımcısı Adil Kurt'un sınav sistemi üzerinde gerçekleştirdiği sunum ile son buldu.

5 Ağustos 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara