TÜMSİAD PAKİSTAN İŞADAMLARI İLE GÖRÜŞECEK


TÜMSİAD Sakarya Şubesi üyeleri İstanbul da düzenlenecek olan olan programda Pakistanlı İş adamları ile görüşmeler yapacak.

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi üyeleri, 9-10 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul da Pakistanlı İşadamları ile B2B görüşmelerinin yapılacağı, Pakistan Rawalpindi Sanayi ve Ticaret Odası 30.Uluslararası başarı ödülleri etkinliği programında bir araya gelecek.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez; yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmasında; 09 Ağustos 2017 tarihinde İstanbul Hilton Bomonti Otelinde yapılacak zirve toplantısına 130 dolayında Pakistanlı iş adamının katılacağını ve Pakistan firmaları ile TÜMSİAD Üyeleri arasında ticareti geliştirme adına sektörel bazda ikili iş görüşmelerin gerçekleşeceğini belirtti.

5 Ağustos 2017 , Cumartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara