TÖRE’DEN ZİYARET


Sakarya Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi çırak öğrencilerinin eğitim gördüğü Söğütlü 3. OSB'deki Seher Tekstil İşletmesini ziyaret ederek çırakların çalışma şartlarını yerinde inceledi.

Yaklaşık 100 dolayında çırak öğrencinin haftada beş gün pratik eğitim, bir gün de teorik eğitim gördüğü işletmeyi gezen İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, buradaki iyi uygulamalardan çok memnun kaldığını belirterek, böyle güzel uygulamaların mesleki eğitim alanındaki diğer kurumlar tarafından da örnek alınması gerektiğini söyledi.
İşletme ziyaretinde Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arif Türkyılmaz’dan çıraklık uygulamaları ve çırak öğrencilerin eğitimleri konusunda bilgiler alan İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre, mesleki eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, bu tür güzel uygulama örneklerinin ilimiz genelinde arttırılması için çalışma yapılmasını istedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre’nin Söğütlü ilçesindeki işletme ziyaretine İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Engin Kahraman, Mesleki Eğitimden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Salih Güvendi, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Arif Türkyılmaz, Karasu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Osman Aydın, Adapazarı Mesleki Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Nursen Kor Güneş, Giyim Teknolojisi ÖğretmeniYasemin Bayer de katıldı.

3 Ağustos 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara