AK SERDİVAN DELEGELERİ SEÇTİ


Ak Parti Serdivan İlçe Teşkilatı üyeleri, kongrede oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için sandık başına gitti.

Ak Parti Serdivan İlçe Teşkilat Binasında yapılan delege seçimine, Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Haldızoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partili üyeler katıldı.
Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, "İlçemizde delege seçimlerimiz yapıldı. 24 Mahallemizdeki toplam 400 delegenin seçimi, Ak Parti teamüllerine uygun, Demografik yapımızı yansıtan ve toplumun her kesimini kucaklayan yapısıyla, Demokratik bir ortamda, partimize gönül vermiş 2247 üyemizin oylarıyla gerçekleştirildi.
İnşallah, bu 400 delege, önümüzdeki süreçte İlçe Başkanımızı ve İlçe Yönetimimizi seçerek, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğindeki partimizin, 2023 hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sunacaktır. Tüm üyelerimize, delege seçimlerine göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Delege seçimlerimiz, Partimiz, İlçemiz ve Ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.
Ak Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve  Ak Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, delege seçimlerininin yapıldığı Teşkilat Binasına gelerek, seçimleri yakından takip ettiler. Teşkilat mensupları ve üyelerle bir süre sohbet eden Üstün ve Kılıç, delege seçimlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

24 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

MUTLU OLMAK İÇİN

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara