AK SÖĞÜTLÜ DELEGE SEÇİMİ YAPTI


AK Parti Söğütlü İlçe Başkanlığında delege seçimleri yapıldı. AK Parti Söğütlü İlçe Başkanı Adem Fidan, ilçe teşkilatının 2 bini aşkın üyesi bulunduğunu söyledi.

Genel Merkezin ve İl Başkanlığının verdiği talimatlar doğrultusunda İlçe Başkanlığında konulan şeffaf seçim sandıklarında 400 delegenin oy kullandığını belirten Fidan, şöyle konuştu: "Yapılan İlçe Teşkilatı delege seçimlerimize tüm birim başkanlarımız ve Belediye Başkanımız Hüseyin Genç de katılmıştır. Genel ve yerel seçimlerde ilçemizde AK Parti'nin ilçemizdeki başarısı, partimizdeki birlik ve beraberliğiyle üyelerimizin çalışmaları sonucunda oluşmuştur. İlçe Kongremiz için İl Başkanımız ve Genel Merkezimizden gelecek talimatlara göre hazırlığımızı yapacağız. Delege seçimleri hayırlı olsun."

23 Temmuz 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASTOP Eş Başkanı Sinan Çileli "Bu bir ihtiyaç değilse karşılıklı günde 44 sefer yapan ADARAY süs olsun diye mi çalıştırılıyor" derken, Ulaşım Sendikası Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan, ADARAY'ın 20 Ağustos'tan sonra çalıştırılamayacağını iddia etti.
“SÜS OLSUN DİYE Mİ ÇALIŞTIRILIYOR” BAKKALLAR ZİRVEYİ YİNE BIRAKMADI DEPREMİN ACI HATIRALARI MÜZEDE YAŞATILIYOR OLASI BİR AFETTE... FİRARİLER YARGILANIYOR 24 SAAT GÖREVDELER İŞÇİ SERVİSİYLE İŞ MAKİNESİ ÇARPIŞTI: 6 YARALI TATBİKAT DEĞİL, GERÇEK!

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SATSO İLE BİR ASIR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara