"YALAZA" BAŞLIYOR


Ünlü Yönetmen Osman Sınav tarafından tamamı Taraklı'da çekilip TRT1'de yayınlanacak olan “Yalaza” adlı dizinin çekimleri Taraklı'da başladı.

OYUNCU KADROSU
Hasan Kaçan, Kadir Çöpdemir, Sinan Albayrak, İpek Tuzcuoğlu, Didem Balçin, Zeynep Gümez başta olmak üzere çok sayıda ünlü oyuncunun rol alacağı "Yalaza" adlı dizinin teaser çekimi Yusufbey Mahallesindeki 7 asırlık çınarın altında start aldı. AK Parti Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, TRT 1'de yayınlanacak olan "Yalaza" dizisinin setini ziyaret etti; Osman Sınav ve yapımcı firma yetkililerinden bilgi aldı.

TANITIMA KATKI
İsen , "Yaklaşık 8 yıl önce Osman Sınav ve ekibinin eşlik ettiği bir gezi gerçekleştirmiştik. Yalaza Taraklı'nın önemli bir kültürüdür. Yalaz dizi projesinin ilk günden bu yana destekçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Dizi ekranlarda yayınlanmaya başladığında hem Taraklı'nın hem Sakarya’nın tanıtımına büyük katkı sağlayacak” dedi.

SINAV’DAN TEŞEKKÜR
Yönetmen Osman Sınav, Taraklı'da dizi çekmekten mutlu olduğunu ifade ederek “İnsanlarımızı mutlu edecek bir eser gerçekleştireceğiz. Bizi her zaman destekleyen Mustafa İsen ve herkese teşekkür ediyoruz" dedi. Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman “Dizi Taraklı'ya çok büyük katkı sağlayacak. Çekimler süresince Taraklı Belediyesi olarak her türlü desteği ekibe sağlamaya devam edeceğiz" dedi.

23 Temmuz 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara