YENİ YETENEKLER KEŞFEDİLİYOR


Büyükşehir Belediyesi Engelsiz Hobi Kurslarında Yaz Okulu eğitimleri devam ediyor. Tasarım sınıfı öğrencilerinden Sait Sağlam’ın velisi Hilal Sağlam, “Sait’in hiç bilmediğimiz yetenekleri bu merkezde keşfedildi” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Engelsiz Hobi Kurslarında eğitimler devam ediyor. Adapazarı, Geyve ve Akyazı Sosyal Gelişim Merkezleri’nde hayata geçen Engelsiz Hobi Kursları’nda 180 engelli vatandaş eğitim alıyor. Adapazarı SGM Engelsiz Hobi Kursu Tasarım sınıfı öğrencilerinden Sait Sağlam’ın velisi Hilal Sağlam, “Sait’in yeteneklerine uygun yönlendirmeler yaparak Sait’in hayatını daha güzel kılmayı hedefliyoruz” diye konuştu.
HAYATIMIZA DÜZEN GELDİ
Sait Sağlamın velisi Hilal Sağlam, “Kardeşim Sait, Sosyal Gelişim Merkezi Engelsiz Hobi Kursları’nda almış olduğu eğitimden dolayı çok mutlu. Akşamları erkenden uyuyup sabah erkenden kalkıyor. O gün ki dersleri için hazırlık yapıyor. Sait önceleri evde oturup sürekli yemek yiyordu. Şimdi ise yemek yemeyi bırakıp öğretmenleri sayesinde hayatını düzene soktu. Çünkü Sait bu merkezdeki öğretmenlerini çok seviyor. İnşallah ilerleyen zamanlarda hocalarımızla birlikte Sait’in yeteneklerine uygun yönlendirmeler yaparak Sait’in hayatını daha güzel kılmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

23 Temmuz 2017 , Pazar

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara