ÖĞÜTLÜ SAĞLIKTA ŞİDDETİ KINADI


Sakarya İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Aziz Öğütlü, Sapanca Devlet Hastanesi Acil Serviste görevli hekimin, hasta yakınları tarafından şiddete uğramasının derinden üzüntü yarattığını belirterek, olayı esefle kınadığını ifade etti.

Öğütlü, , "Şiddet hiçbir zaman hak arama yolu olmamalıdır. Bu bilinç içerisinde halkımızı her zaman sağduyulu olmaya davet ediyoruz. Hekimlerimiz ve diğer tüm sağlık çalışanlarımız, şifa dağıtmak gibi kutsal bir görevi yerine getirmenin bilinciyle hastalarının yaralarını sarmak için her koşulda gece gündüz demeden görevlerini yapmaya çalışmaktadır.
Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü olarak hem yaşadığımız şiddet olayını, hem de sağlık camiasında yaşanan tüm şiddet olaylarını kınıyoruz. Bu üzücü saldırıya maruz kalan hekimimize geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz, yaşanan bu çirkin olayın takipçisi olacağız " ifadelerini kullandı.

21 Temmuz 2017 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara