CHP’DE KONGRELER BAŞLIYOR


CHP Sakarya İl Başkanı Ayça Taşkent, yaklaşan kongre sürecinde il başkanlığı adaylığı için, “O gün yaklaştığında aday olup, olmayacağımı net bir şekilde söyleyeceğim” dedi

ÖZKOÇ’A FEZLEKE
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Ayça Taşkent, Milletvekili Engiz Özkoç hakkında hazırlanan fezleke ve partisinin il ve ilçe kongreleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. İlk olarak Engin Özkoç hakkında hazırlanan fezleke hakkında konuşan Taşkent, “Yaşanılan süreç, insanların karşılaştıkları sorunlar hak, hukuk ve adaletin ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Bunun en güzel örneğini iki gün önce milletvekilimiz Engiz Özkoç için hazırlanan fezlekede görüyoruz. Milletvekilinin bile başına böyle şeyler geliyor, sıradan vatandaşı siz düşünün” diye konuştu.

KONGRE SÜRECİ
Başkan Taşkent kongre süreci hakkında da bilgi vererek, “Geçen hafta genel merkezden tüm üye listeleri geldi ve askıya çıktı. Bu hafta içerisinde de askıdan kaldırıldı. Ağustos ayının 26’sında mahalle bazında delege seçimleri yapılacak. Ardından ilçe kongreleri yapılacak, 6 Kasım’da ilçe kongreleri son bulmuş olacak. Daha sonra da 13 Kasım’da ülke genelinde il kongreleri başlayacak. Aralık sonunda ise tamamlanmış olacak. Bunlarla ilgili çalışmalarımıza başladık, tüm ilçe başkanlarımızla görüşüyoruz. Bu sürecin sağlıklı gitmesi için çalışmalarımızı yapıyoruz. Aday olacak kişilere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKAN ADAYLIĞI
İl başkanlığına aday olup olmayacağı sorusuna ise Taşkent, “Adaylığın açıklanması adına önümüzde uzun bir süreç var. Benim için birincil görev bu sürecin il başkanlığı sıfatı ile sağlıklı bir şekilde yürümesini ve sonlanmasını sağlamak. Şu anda çok yakın çevremden arkadaşlarımdan devam etmem gerektiğine dair söylemler duyuyorum. Dediğim gibi öncelikli görevim bu sürecin sağlıklı, düzgün bir şekilde ilerlemesini sağlamak. O gün yaklaştığında aday olup olmayacağımı net bir şekilde söyleyeceğim” yanıtını verdi. 

21 Temmuz 2017 , Cuma
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara