TARAKLI’DA 46 ÇOCUK SÜNNET OLDU


Taraklı Kaymakamlığı tarafından dar gelirli ailelere yönelik sosyal sorumluluk projesi kapsamında 46 çocuğun sünneti Geyve Devlet Hastanesi’nde yapıldı.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği önderliğinde Toyota Acil Yardım Hastanesi’nin katkılarıyla Geyve Devlet Hastanesi’nde Taraklı Kaymakamlığı’nın toplu sünnet organizasyonuyla 46 çocuk sünnet edildi.
Geyve Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Semih Songür “Geyve Devlet Hastanesi olarak yaptığımız bu uygulama ile bu geleneği yaşatıyoruz. Operasyonlarını gerçekleştirdiğimiz çocuklarımızın hayatları boyunca hatırlayacakları bu günü en iyi şekilde geçirmeleri için böyle bir uygulamaya katkı sağlayarak, yavrularımızın ve ailelerinin mutluluğunu paylaşıyoruz.” dedi.

20 Temmuz 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara