AKYAZI’DA EFOR TESTİNE BAŞLANDI


Akyazı Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’nde efor testi yapılmaya başlandı.

Kalp ritmini takip etmek ve buna bağlı hastaların kan basıncını ölçmek için kullanılan efor testi için Akyazı Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği’nde alt yapının hazırlandığını dile getiren Başhekim Dr. Yavuz Tepeçınar ''Ülkemizdeki ölümlerin nedenlerinin başında kalp hastalıkları gelmektedir. Kalp hastalıklarında da erken tanı ve sonrası tedavi, diyet, egzersiz vs. çok önemlidir. Biz de bu bağlamda hastanemizde önemli bir çalışmayı başlattık. Efor testi yapmak için gerekli alet ve personeli temin ettik. Hastanemizde artık kalp efor testi yapılıyor. İlçemize hayırlı olsun.'' dedi.

20 Temmuz 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. MAGAZİN
 3. YAŞAM
 4. KÜLTÜR
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
SASTOP Eş Başkanı Sinan Çileli "Bu bir ihtiyaç değilse karşılıklı günde 44 sefer yapan ADARAY süs olsun diye mi çalıştırılıyor" derken, Ulaşım Sendikası Sakarya Şube Başkanı Ömür Kalkan, ADARAY'ın 20 Ağustos'tan sonra çalıştırılamayacağını iddia etti.
“SÜS OLSUN DİYE Mİ ÇALIŞTIRILIYOR” BAKKALLAR ZİRVEYİ YİNE BIRAKMADI DEPREMİN ACI HATIRALARI MÜZEDE YAŞATILIYOR OLASI BİR AFETTE... FİRARİLER YARGILANIYOR 24 SAAT GÖREVDELER İŞÇİ SERVİSİYLE İŞ MAKİNESİ ÇARPIŞTI: 6 YARALI TATBİKAT DEĞİL, GERÇEK!

 

 


 


GAZETE SAYFALARI

GAZETE ARŞİVİ

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

SATSO İLE BİR ASIR

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara