TARAKLI’DA KURSLAR ŞENLENİYOR


Taraklı Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz'ın girişimleri ve Taraklı Kaymakamı Cihat Koç'un destekleriyle 2016-2017 Eğitim Yılı Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları başladı.

Ağustos ayının sonuna kadar süreceği belirtilen kurslarda köylerden gelecek öğrenciler için ücretsiz ulaşım ve yemek öğrencilerin hizmetine sunuldu. İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Korkmaz verdiği bilgide projenin amacının öğrencilerin başarısının artırılması olduğunu belirterek “Bu amaçla öğrenciler günde 6 saat TEOG ve YGS-LYS hazırlığı yapmaktalar. 8 ve 12. sınıfa geçen tüm öğrencilerimize açık olan kurslarımızdan 67 öğrencimiz yararlanmakta ve  kurslar Taraklı Çok Programlı Lisesi binasında yapılmaktadır.”dedi.

20 Temmuz 2017 , Perşembe

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

BİZİM BAHÇE

DAVASIYLA EVLİ HANIM

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara