TEŞEKKÜRLER SAKARYA!


AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri anma törenine katılan Sakaryalılar'a teşekkür etti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünün Sakarya etkinliklerine onbinlerce vatandaşın katıldığını belirten Başkan Kılıç, meydanların demokrasiye sahip çıkan Sakaryalılar tarafından her gece aynı coşku ve kararlılıkla doldurulduğunu söyledi.

KAHRAMAN SAKARYA
Geçen yıl 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında Sakarya Valiliği’nde çok çetin mücadelelerin meydana geldiğini hatırlatan AK Parti İl Başkanı Kılıç, “Sakaryalı 15 Temmuz’da çok büyük ve destansı bir mücadele örneği gösterdi. Peygamber Ocağı’na sızan bu hainlere karşı Sakaryalı’nın imanı ve cesareti galip geldi. Halkımız gözünü kırpmadan kurşunun önüne kendini attı. Allah’ın izniyle bu ülkede kimse bir daha darbenin d’sini bile anamaz. Arkamda siz analarımız, bacılarımız, kardeşlerimiz, babalarımız ve evlatlarımız olduğu müddetçe kimse Türkiye’nin sırtını yere getiremez. Kahraman Sakaryalılar ülkesine ve Sayın Cumhurbaşkanımıza olan sevgisini yine gösterdi” dedi.

HEPİMİZ KARDEŞİZ
Bu yıl yapılan anma etkinliğine katılan farklı siyasi görüş ve etnik kökenden onbinlerce insanın birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergilediğini dile getiren Başkan Kılıç, “Bu meydandan tüm dünyaya, “Bizi bölemeyeceksiniz. Bizimle ilgili planlarınızı uygulayamayacaksınız. Biz hepimiz kardeşiz” diye haykıran Sakaryalı yine farkını tüm Türkiye’ye ortaya koydu.

ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ
Kılıç açıklamasını şöyle sürdürdü: “Sakarya’da huzur var. Sakarya’da buram buram bir sevgi var. Sakaryalılar darbe girişiminin yıldönümünde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla yine meydanda buluştu. Geçen yıl ilk dolan meydan Sakarya’ydı. Bu yıl da en coşkulu meydanların başında Demokrasi Meydanı geldi. Tutulan nöbetler sağduyu ve huşu içinde gerçekleşti ve en ufak bir olumsuzluk yaşanmadı. Buradan siz değerli basın ve medya kuruluşları aracılığıyla gönlü güzel tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Onlar her zaman başımızın tacıdır. Ayrıca 15 Temmuz’da şehadet şerbetini için şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize hayırlı bir ömür diliyorum.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da, 4 ayda yapılan uygulamalarda 133 ruhsatsız tabanca, 45 ruhsatsız av tüfeği ve 101 kurusıkı tabanca olmak üzere 279 silah ele geçirildi.
4 AYDA 279 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ! İSTİHDAM OSB’LERLE ARTIYOR SAKARYA KAZANACAK AKILLI ŞEHİR STRATEJİSİ TANITILDI PLATFORM GÜNEYDOĞU TURUNDA ŞAMPİYON “OFFROAD TEAM” SOYGUN ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI! BETON MİKSERİ ŞARAMPOLE YUVARLANDI!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara