“İSLAM EKONOMİSİ VE FİNANSI ÇALIŞMALARI DESTEKLENMELİ”


Sakarya Üniversitesi (SAÜ), İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi (İZÜ) ve İstanbul Üniversitesi (İÜ) ortaklığıyla düzenlenen “Uluslararası İslam Ekonomisi ve Finansı Kongresi” Sabahattin Zaim Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas’ın da katıldığı kongre, 15 Temmuz’un yıldönümüne denk gelmesi dolayısıyla öncelikle 15 Temmuz şehit ve gazilerinin anılması ve Kur’an’ı Kerim tilavetiyle başladı.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu (BDDK), Merkez Bankası (MB), Katılım Bankalarının üst düzey yöneticilerinin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden akademisyenlerin katıldığı kongrenin açılış konuşması yapan RektörProf. Dr. Muzaffer Elmas,‘İslam Ekonomisi ve Finansı’ alanında bilgi birikimini artırmanın önemine dikkat çekti.
İslam ekonomisi ve finansı hakkında yapılan çalışmaların yürütülmesi ve başarıya ulaşmasının Sakarya Üniversitesi için önemli olduğunu belirten Prof. Dr. Elmas, üniversite olarak bu alandaki çalışmaları desteklediklerini belirtti. Kongrenin üç üniversitenin işbirliğiyle gerçekleştirildiğine dikkat çeken Rektör Elmas, bu alandaki çalışmalarda işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA
Sakarya'da, 4 ayda yapılan uygulamalarda 133 ruhsatsız tabanca, 45 ruhsatsız av tüfeği ve 101 kurusıkı tabanca olmak üzere 279 silah ele geçirildi.
4 AYDA 279 SİLAH ELE GEÇİRİLDİ! İSTİHDAM OSB’LERLE ARTIYOR SAKARYA KAZANACAK AKILLI ŞEHİR STRATEJİSİ TANITILDI PLATFORM GÜNEYDOĞU TURUNDA ŞAMPİYON “OFFROAD TEAM” SOYGUN ŞÜPHELİLERİ YAKALANDI! BETON MİKSERİ ŞARAMPOLE YUVARLANDI!

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

PARTİLERDE GENÇ AĞIRLIKLI LİSTE

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara