KARATECİLER ÖDÜLE DOYMADI


15 Temmuz Şehit ve Gaziler Anısına düzenlenen 16 ülkeden, bin 655 sporcunun katıldığı Uluslararası Marmara Karate Kupası’na Sakarya Büyükşehir Belediye Erkek, Hendek Belediye Bayan Karate takımı damga vurdu.

Sakarya Spor Salonu'nda ferdi ve takım olmak üzere Minik, Yıldız, Ümit, Genç, 21 Yaş Altı, Büyük ve Veteran kategorilerinde yapılan ,  15 Temmuz Şehit ve Gaziler Anısına düzenlenen Uluslararası Marmara Karate Kupası ödül töreni ile sona erdi.
Türkiye’nin yanı sıra müsabakalarda , Cezair, Azerbaycan , Kıbrıs, Almanya, Irak, Ürdün, Fransa, Monako, Fas, Filistin, Polonya, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, İsviçre, Tunus ve Ukrayna’lı sporcular tatamide başarı aradılar.
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Aynı zamanda Türkiye Karate Federasyonu Yöneticilerinden Orhan Bayraktar  müsabakaları yakından takip ederek, başarılı olan sporculara madalya verdiler.
Marmara Karate Kupasının Son gününe ise Sakarya Büyükşehir Belediye Erkek Takımı ve Hendek Belediyesi Bayan Karate takımı damga vurdu. Büyükşehir Erkek takımı 1. Olurken, Hendek Belediyesi Bayan Karate takımı 3. Oldu.
Genel Klasmanda ise 15 takım arasında İstanbul B.Ş.B. Spor Kulübü 1. , Akbulut Gençlik Spor Karate Kulübü 2., Uşak Karate Özlem Spor Kulübü 3., Yazıcı Spor Kulübü 4., Hendek Belediyesi Karate Kulübü 5., Kocaeli B.Ş.Belediyesi 6., Silivri Karate S.K. 7., Şamiloğlu Karate merkezi 8. Oldu.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi
YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara