HACIMERCAN İÇİN İHALEYE ÇIKILIYOR


Sapanca Hacımercan Spor Tesisleri’nin 11 Ağustos Cuma günü ihaleye çıkacağını açıklayan Başkan Toçoğlu, “Şehrimize ve Sapancamıza hayırlı olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sapanca’nın merakla beklediği Hacımercan Spor Tesisleri için ihaleye çıkılacağını açıkladı. Başkan Toçoğlu, “Sapanca’ya sözünü verdiğimiz modern spor tesisi için 11 Ağustos Cuma günü ihaleye çıkıyoruz. Yeni projemizle Sapanca’nın spor geleceğine önemli bir dokunuş yapacağız. Hayırlı olsun” diye konuştu.

24 DÖNÜMLÜK ARAZİ
Başkan Toçoğlu, “Sporun tüm branşlarına olan desteğimiz artarak devam ediyor. Spor kültürünü daha da yaygınlaştırmak adına ilçelerimize modern izler taşıyan yeni sentetik sahalar inşa ediyor, gençlerimizin hizmetine sunuyoruz. Hamdolsun bu yöndeki çalışmalarımıza bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah Sapanca Hacımercan’da 24 dönümlük arazi üzerine yeni bir spor tesisi kazandıracağız” ifadelerini kullandı.

SAPANCA’YA YENİ SPOR TESİSİ
Sakarya’nın spor geleceğine önemli katkılar sunduklarını aktaran Başkan Toçoğlu, “Daha önce Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri’ni hizmete sunduk. Akyazı’ya modern bir spor tesisi kazandırdık. Harmanlıkspor’u yeni sentetik sahasına kavuşturduk. Taraklı’da çalışmalarımız devam ediyor. 11 Ağustos Cuma günü de Sapanca’da inşa edeceğimiz spor tesisi için ihaleye çıkıyoruz. Sentetik sahası, hakem ve soyunma odaları, 2 bin kişilik tribün binası projemizde yer alacak. Yeni projemizin şehrimize, Sapancamıza ve hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

17 Temmuz 2017 , Pazartesi

Haberin Fotoğrafları

YASAL UYARI:Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır Yayınlanan fotoğrafların yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, önceden yazılı izin gerektirir. Portalımızda yayınlanan haberler ise, kaynak gösterilmek ve portalımızın ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.
 1. GÜNDEM
 2. YAŞAM
 3. KÜLTÜR
 4. TEKNOLOJİ
 5. SPOR
 6. EĞİTİM
 7. EKONOMİ
 8. SİYASET
 9. DÜNYA
 10. SAĞLIK
 11. MEDYA

 

 


 

YAZARLAR

Zeki AYDINTEPE

YENİ SAKARYA’DA 65. ŞEREF YILI..

Çok Okunanlar
 1. Bugün
 2. Dün

Arşivde Tarihe Göre Arama Yap

Arşivde Ara